«Із безлічі професій на Землі, Які вже є, яких ще будуть вчити, Є головна, як вічний сущий хліб, І назва цій професії – УЧИТЕЛЬ»
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS Четвер, 2024.03.28, 23:10 |Вітаю Вас Відвідувачі
Категорії розділу
Орадівська ЗОШ І - ІІІ ст. [1]
Христинівська ЗОШ I - III ст. № 2 [11]
Христинівська спеціалізована ЗОШ I - III ст. № 1 [19]
Христинівська ЗОШ I - III ст. [7]
Верхняцький НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1-ліцей» [3]
Верхняцька ЗОШ І - ІІІ ст.№ 2 [0]
Шельпахівська ЗОШ І - ІІІ ст. [1]
Ягубецька ЗОШ І - ІІІ ст. [1]
Шукайводська ЗОШ І - ІІІ ст. [0]
Осітнянська ЗОШ І - ІІ ст. [0]
Сичівська ЗОШ І - ІІ ст. [0]
Кузьминогребельська ЗОШ І - ІІІ ст. [0]
Ліщинівська ЗОШ І - ІІІ ст. [0]
Івангородська ЗОШ І - ІІІ ст. [0]
Пеніжківська ЗОШ І - ІІ ст. [0]
В. Севастянівська ЗОШ І - ІІІ ст. [1]
В. Севастянівський НВК [0]
М. Севастянівська ЗОШ І - ІІІ ст. [0]
Синицька ЗОШ І - ІІІ ст. [0]
Розсішська ЗОШ І - ІІІ ст. [0]
Угловатська ЗОШ І - ІІІ ст. [1]
Заячківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів [1]
Міні-чат
200
Наше опитування
Учительські діти в школі?

Всього відповідей: 14
Статистика
Хмарка тегів
Погода
Друзі сайту

Наша рідна школа

Пошук
Loading
Головна » Віртуальні галереї » Книга вдячності Учителю

У розділі матеріалів: 46
Показано матеріалів: 21-30
Сторінки: « 1 2 3 4 5 »

 Левченко (Смілянець) Надія Миколаївна,

випускниця Христинівської середньої школи №2 1993 року, працівник районної бібліотеки 

        Навчалась я  з 1989 по 1993 рр. в Христинівській середній школі №2. Мені саме більше сподобалась учителька фізики і інформатики – це Федченко (Калиндрузь) Любов Миколаївна. Вона була справедлива, відповідальна за свої оцінки і роботу вчителя. Також могла будь-якого учня навчити різних дослідів і практичних робіт по предмету фізики. Цей  вчитель ніколи не ділив дітей на різні підгрупи: бідні і багаті, відстаючі і відмінники по своєму чи іншому предметові. Вона ставила оцінки, які учень дійсно заслуговував. Багато учнів її  недолюблювали, тому  що вона кожен урок задавала самостійні роботи «літучки», бо  хотіла  щоб діти знали її предмет і вчили його.

Христинівська ЗОШ I - III ст. № 2 | Переглядів: 714 | Додав: Razak | Дата: 2012.02.04 | Коментарі (0)

Шумовська (Кравець) Раїса Володимирівна, 

випускниця Христинівської СШ №1   1977року, директор  Христинівської районної бібліотеки

            Зараз всі його знають  як Заслуженого вчителя України, фізика, художника, депутата. А на той час Міщенко Євгеній Олександрович для нас був учителем фізики. Предмет, який він викладав,  серйозний, тож і знань  вимагав від нас таких же – глибоких і серйозних. Можливо   ми не все розуміли, але  Євгеній Олександрович старався зацікавити нас, розвинути мислення, пам’ять, увагу, вміти аналізувати і робити висновки.





  Видай Олена,
       випускниця Христинівської середньої школи №1 199_ року, учитель хімії


Людина, яка змінила моє життя

У кожного з нас на життєвому шляху трапляються люди, які впливають на наше життя, або змінюють його. Я з дитинства мріяла учити дітей, але що стану учителем хімії, навіть ніколи уявити не могла.

В той час в Христинівській середній школі №1 ім. О.Є.Корнійчука хімію викладав директор школи Криницький Віталій Іванович. В цій людині бог зібрав одночасно всі таланти, які можуть бути притаманні багатьом. Він чудовий керівник, прекрасний учитель, талановитий поет, гарний господар, цікавий співрозмовник. Це добра, чуйна, ввічлива,справедлива, розумна і відповідальна людина. Коли Віталій Іванович ішов коридорами школи, всі завмирали і  зупинялись, щоб привітатись. На загальношкільних зборах його перші слова звучали дуже тихо, тому, щоб їх почути, діти затихали і уже спокійно слухали всю промову до кінця.


Рудь Наталія Федорівна,

учитель історії, української мови і літератури, спеціаліст І категорії

Слово про вчителя

Лише не так давно я залишила школу, вступивши в нове доросле життя, як знову  опинилася в рідних стінах...  Але повернулася не в якості учениці, я – учитель.  Ще з самого дитинства мріяла здобути  цю професію, мріяла бути схожою на своїх вчителів – майстрів педагогічної справи.

Привітно і щиро зустрів мене педагогічний колектив. Гостинно розчинила переді мною двері школа. Її коридори засяяли різнокольоровими барвами, стіни красувалися  учнівськими творчими та художніми роботами, змістовними і цікавими стендами. Я була приємно вражена.

За роки роботи вчителем  я дізналася ще більше про свою рідну школу. І я, і весь шкільний колектив кожен день віддає не тільки свою працю, свій розум і талант, але й своє серце, щоб сіяти мудре,  добре, вічне на нелегкій педагогічній ниві. А надихає нас на сумлінну працю мудрий, вимогливий керівник – Ніна Яківна Ковальська. Саме завдяки її вмілому  керівництву школа все більше й більше розквітає, розширюється і має багато особливих досягнень.


Історія

Углуватського навчально – виховного закладу «Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа 

І – ІІІ ступенів»

 

      Історія Углуватської загальноосвітньої школи  І – ІІІ ступенів  - це спільна історія сіл Углуватка, Зоряне і Чайківка, що ввійшли до складу укрупленого колгоспу імені Димитрова. Зникло з карти, як географічна назва, в 1951 році село Притика, яке безпосередньо межувало з селом Угловатою.

       Страшні картини умов життя дореволюційного села виразно проявились на його культурі. Затурканість і не писемність були постійними супутниками народу. Зате церква і шинок займали провідне місце на селі.

Угловатська ЗОШ І - ІІІ ст. | Переглядів: 881 | Додав: Razak | Дата: 2012.10.13 | Коментарі (0)

 Р.МАСЛОВСЬКА (Колосова),

випускниця Христинівської середньої школи №1  1988 року,

кореспондент районної газети "Трибуна хлібороба"

  І ФІЗИК, І ЛІРИК…

     Мальовничий і чарівний місяць осені – жовтень, ніби прикрасив природу своїм мистецьким пензлем, розмалював дивовижними барвами. Тому не дивно, що в пошуках спорідненої душі він обрав саме художника, відзначивши у своєму календарі професійне свято – День художника.

     Можливо комусь здасться дивним, що сьогоднішня розповідь буде про фізика, але насправді в нашому герої  чудово поєднуються і фізик, і лірик…

    Залужений учитель України Євген Олександрович Міщенко – знана на теренах району людина, яка має за плечима величезний досвід роботи учителя фізики і відповідно - досягнення власних учнів. Але, як кажуть, талановита людина, талановита в усьому, тому взявшись за головний атрибут художника – пензель, учитель вдосконалювався сам і вдосконалював майстерність своїх вихованців, і як результат – його колишні учні сьогодні самі навчають дітей малюванню…


Кондратюк  Наталія Вікторівна

 «Хрещений батько»

     В  народі  кажуть,  що успіх  таланту розкривається тільки завдяки закоханості в справу. Тільки любов до справи здатна творити прекрасне і увінчуватися успіхом.

    Завдяки цьому, та умінню вчителів розкрити задатки таланту учнів нашої школи, у вересні  1993 року народилася студія образотворчого мистецтва «Чарівна палітра».

    Хрещеним батьком та духовним  наставником  нашої студії став Віталій Іванович Криницький, на той час директор Христинівської середньої школи №  1  ім.  О.Є.Корнійчука, керівник шкільної дитячої літературної студії «Зернятко».



 Сапун Мар'яна Вікторівна

 «Серцем відчули красу слова»

     Віталій    Іванович    Криницький-керівник  дитячої літературної студії  «Зернятко»... Багато раз це ім'я з'являлося на  сторінках газети. Але цього разу він буде не автором поезій, а головним героєм, символом, взірцем.

     Справді, В.І. Криницького можна назвати Учителем з великої букви. Його самопожертовна щира праця, делікатна допомога у процесі відшліфування таланту кожної конкретної особистості членів студії дійсно творять дива. Скільки талантів відкрито!

     Скільки перемог здобуто на літературних конкурсах! Скільки сердець відчули красу слова, неповторну мелодику української мови, чарівне дихання Поезії!

     Скільком людям він показав дорогу у цьому житті - вірний шлях, світлий шлях, добрий шлях.



Неситов  Олександр Віталійович

Мій шлях у журналістику

    Здавалося, ще зовсім недавно я тримав у руках перший випуск поетичного альманаху «Зернятко», до якого увійшли і мої віршовані рядки, а вже вийде з друку дев'ятий. І навіть не віриться, що з часу мого першого знайомства зі студією «Зернятко»  та  Криницьким  Віталієм  Івановичем  минуло близько двадцяти років. Все було ніби вчора.

       Писати я почав доволі  рано - років у 8-9. Спочатку складав казочки  та дитячі оповіданнячка, а потім - вірші. Писав, але ні з ким не ділився своєю творчістю. А десь уже в класі  десятому,  наважився показати кілька поезій своєму класному керівнику - учительці російської мови і літератури Ганні Єгорівній  Кравченко. Через мить  я  опинився перед директором школи. Але не тому, що там було щось погане, а тому, що директором школи, в якій я навчався, на той час був керівник  літературної студії  «Зернятко» Віталій  Іванович Криницький.



Ольга Інокентіївна Грибок 

Талант багато встигати

Перегорнула  останню  сторінку  альманаху міжшкільної дитячої літературної студії «Зернятко» (сьомий випуск).

Для мене, що  пішла  від рідних  лісів, вулиць, ставків, від  рідної Христинівщини рівно  п'ятдесят років тому, - це світле  і  радісне  побачення  з  дитинством,  з  юністю,  із земляками   (автори    поезій  -  юні     нащадки    моїхровесників).

Низький уклін Вам, Віталію Івановичу Криницький, за невтомну  працю,  любов  до дітей і  до нашого рідного українського слова. Ваша праця сіє у   душах  дітей зерна патріотизму, небайдужості до всього, чим живемо сьогодні, до близьких людей, до України і  до  її найбільшого скарбу -нашого Слова.

     По-доброму Вам можна заздрити і  захоплюватися Вашим талантом встигати так багато: і вчити дітей бачити те,що  може бачити лише поет, і вести індивідуальні бесіди,  і проводити   різнопланові  заняття  з   розвитку   поетичної майстерності та всього не перерахувати.


Головна » Віртуальні галереї
Матеріали зібрав і підготував Богдан Миколайович Калиндрузь © 2024