«Із безлічі професій на Землі, Які вже є, яких ще будуть вчити, Є головна, як вічний сущий хліб, І назва цій професії – УЧИТЕЛЬ»
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS П`ятниця, 2024.05.03, 21:28 |Вітаю Вас Відвідувачі
Категорії розділу
Сторінка пошуківця [1]
Проекти пошукового загону "Юність" імені Ігоря Валюка
Учительські династії [8]
Школи Христинівщини [25]
Книга вдячності Учителю [46]
Христинівчани - викладачі вузів [3]
Знамениті освітяни Христинівщини [6]
Історія шкільної освіти в Україні [14]
Сучасний стан освіти Христинівщини [1]
Вчителі-ветерани Великої Вітчизняної війни [16]
Творчість вчителів [1]
Воїни АТО - випускники шкіл Христинівщини [12]
Історія [0]
Міні-чат
200
Наше опитування
Учительські діти в школі?

Всього відповідей: 14
Статистика
Хмарка тегів
Погода
Друзі сайту

Наша рідна школа

Пошук
Loading
Головна » Віртуальні галереї

Всього матеріалів в каталозі: 132
Показано матеріалів: 71-80
Сторінки: « 1 2 ... 6 7 8 9 10 ... 13 14 »

Адреса:
20030, Черкаська область, Христинівський район,
с. Мала Севастянівка вул. Українська 23А

Телефон 93-3-35


М. Севастянівська ЗОШ І - ІІІ ст. | Переглядів: 694 | Додав: Razak | Дата: 2011.12.28 | Коментарі (0)

Шумовська (Кравець) Раїса Володимирівна, 

випускниця Христинівської СШ №1   1977року, директор  Христинівської районної бібліотеки

            Зараз всі його знають  як Заслуженого вчителя України, фізика, художника, депутата. А на той час Міщенко Євгеній Олександрович для нас був учителем фізики. Предмет, який він викладав,  серйозний, тож і знань  вимагав від нас таких же – глибоких і серйозних. Можливо   ми не все розуміли, але  Євгеній Олександрович старався зацікавити нас, розвинути мислення, пам’ять, увагу, вміти аналізувати і робити висновки.





Ліщинівська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів

Адреса:
20013, Черкаська область, Христинівський район
с. Ліщинівка, вул. Леніна 37





В школі працює 24 педагога.
З них:
учителів вищої категорії – 1  
І категорії – 7  
ІІ категорії – 6 
спеціалістів – 10
Ліщинівська ЗОШ І - ІІІ ст. | Переглядів: 958 | Додав: Razak | Дата: 2011.12.11 | Коментарі (0)

Адреса:

фото

 
20051, Черкаська область, Христинівський район,
с. Кузьмина Гребля, вул. Леніна,8

Телефон: 8(04745) 95-3-31

Сайт школи: http://kuzmina-greblya.edukit.ck.ua/

 

 

 

 

 

 

Кузьминогребельська ЗОШ І - ІІІ ст. | Переглядів: 1147 | Додав: Razak | Дата: 2013.12.26 | Коментарі (0)

  Видай Олена,
       випускниця Христинівської середньої школи №1 199_ року, учитель хімії


Людина, яка змінила моє життя

У кожного з нас на життєвому шляху трапляються люди, які впливають на наше життя, або змінюють його. Я з дитинства мріяла учити дітей, але що стану учителем хімії, навіть ніколи уявити не могла.

В той час в Христинівській середній школі №1 ім. О.Є.Корнійчука хімію викладав директор школи Криницький Віталій Іванович. В цій людині бог зібрав одночасно всі таланти, які можуть бути притаманні багатьом. Він чудовий керівник, прекрасний учитель, талановитий поет, гарний господар, цікавий співрозмовник. Це добра, чуйна, ввічлива,справедлива, розумна і відповідальна людина. Коли Віталій Іванович ішов коридорами школи, всі завмирали і  зупинялись, щоб привітатись. На загальношкільних зборах його перші слова звучали дуже тихо, тому, щоб їх почути, діти затихали і уже спокійно слухали всю промову до кінця.


Рудь Наталія Федорівна,

учитель історії, української мови і літератури, спеціаліст І категорії

Слово про вчителя

Лише не так давно я залишила школу, вступивши в нове доросле життя, як знову  опинилася в рідних стінах...  Але повернулася не в якості учениці, я – учитель.  Ще з самого дитинства мріяла здобути  цю професію, мріяла бути схожою на своїх вчителів – майстрів педагогічної справи.

Привітно і щиро зустрів мене педагогічний колектив. Гостинно розчинила переді мною двері школа. Її коридори засяяли різнокольоровими барвами, стіни красувалися  учнівськими творчими та художніми роботами, змістовними і цікавими стендами. Я була приємно вражена.

За роки роботи вчителем  я дізналася ще більше про свою рідну школу. І я, і весь шкільний колектив кожен день віддає не тільки свою працю, свій розум і талант, але й своє серце, щоб сіяти мудре,  добре, вічне на нелегкій педагогічній ниві. А надихає нас на сумлінну працю мудрий, вимогливий керівник – Ніна Яківна Ковальська. Саме завдяки її вмілому  керівництву школа все більше й більше розквітає, розширюється і має багато особливих досягнень.


                      Квітень 2016.

            Пошуківці завершили роботу над створенням карти м.Христинівки, 

де зазначено нові назви вулиць. Серед цих нових назв - 

 

прізвища 10 наших земляків. 

 

Імена земляків на карті міста | Переглядів: 550 | Додав: Razak | Дата: 2016.12.11 | Коментарі (0)

Григорій Степанович Турчак - УЧИТЕЛЬ, художник, спортсмен

У кожного народу свій літопис, свої герої і своя пам’ять. Місто Христинівка це невід’ємна частина не тільки героїчного минулого українського народу, а й сьогодення. Серед наших земляків є багато заслужених і відомих. Дуже важливо, щоб пам’ять про них не стерлася часом. Ми піклуємося про увіковічення імені відомого учителя і художника Турчака Григорія Степановича.

 Народився Г.С.Турчак в с.Плоске на Полтавщині в 1890 році. Навчався у Санкт-Петербурзькій художній академії,  вчителював у навчальних закладах в м.Умань у 30-х роках минулого століття. Роботу вчителем малювання, креслення і географії у Христинівськів школі №18(тепер №1) розпочав у 1947 році.  Учні запам’ятали свого вчителя як високоосвіченого, високопрофесійного наставника.

Пошуковці Христинівської ЗОШ І-ІІІ степенів №2 працювали в проекті «Імена земляків на карті міста» і дізналися, що у 1990 році учні Г.С.Турчака, що прибули на святкування 100-ї річниці від дня народження вчителя, ініціювали назвати одну з вулиць міста його іменем. Тоді ж розпочалося дослідження його творчості  мистецтвознавцем з м.Умань Цимбровською.Л.О.

Знамениті освітяни Христинівщини | Переглядів: 1185 | Додав: Razak | Дата: 2012.02.05 | Коментарі (0)

http://khryst-rda.ck.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=1742:-i-&catid=1:news&Itemid=6
Четвер, 21 серпня 2014,

   Ніби недавно все село проводжало в армію Артема ЧЕРВОНЮКА. А майбутній солдат, обв’язаний різнобарвними стрічками, вдивлявся у вечірні шукайводські простори, з якими сумно було розлучатися, і мовчки слухав напутні слова батьків, родичів, друзів, односельчан.
Служив в місті корабелів - Миколаєві, в десантних військах. У нашій свідомості хлопці у “блакитних беретах” - це мужні і відважні, фізично загартовані і володіють військовими навичками. Саме в лавах 79-ої аеромобільної бригади юнак змужнів, звик переносити армійські труднощі, а головне зустрів справжніх друзів-побратимів, в яких є свій девіз: “Ніхто, крім нас!”.


   Не зогледівся солдат, як строкова служба добігла кінця. Змужнілий і щасливий повертався в рідні краї, став до роботи, але армійський вишкіл, солдатська дружба наклали свій відбиток — Артем вирішив продовжити службу за контрактом. Тож служивий і далі удосконалював військові знання, проте не думав, що доведеться їх застосовувати на рідній землі, у своїй мирній країні.
 

Героям слава! | Переглядів: 606 | Додав: Razak | Дата: 2015.01.18 | Коментарі (0)

Історія

Углуватського навчально – виховного закладу «Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа 

І – ІІІ ступенів»

 

      Історія Углуватської загальноосвітньої школи  І – ІІІ ступенів  - це спільна історія сіл Углуватка, Зоряне і Чайківка, що ввійшли до складу укрупленого колгоспу імені Димитрова. Зникло з карти, як географічна назва, в 1951 році село Притика, яке безпосередньо межувало з селом Угловатою.

       Страшні картини умов життя дореволюційного села виразно проявились на його культурі. Затурканість і не писемність були постійними супутниками народу. Зате церква і шинок займали провідне місце на селі.

Угловатська ЗОШ І - ІІІ ст. | Переглядів: 894 | Додав: Razak | Дата: 2012.10.13 | Коментарі (0)

Головна » Віртуальні галереї
Матеріали зібрав і підготував Богдан Миколайович Калиндрузь © 2024